Loading...
1954'ten Bugüne SARIOSMANOĞLU

Temelleri 1954 senesine dayanan ve Nazilli Barajı projesi ile sektöre adım atan firmamız, ülkemizin çeşitli il ve ilçelerinde birbirinden farklı birçok yenilikçi projeye imza atmıştır.

Kuruluşunun ilk yıllarından itibaren büyük kapasiteli Karayolu, Otoyol, Liman, Tünel, Köprüler ve Kavşaklar, yüksek teknolojili konutlar, villalar ve benzeri çeşitli altyapı ve üstyapı faaliyetlerini tamamlamıştır.

Modern teknolojileri araştıran ve uygulayan çalışan kadrosu, mühendis bakış açısı, zengin makine ekipman parkı ve kalitesiyle sektöründe öncü şirketler arasında olmuştur.

Detayları İncele
SOSYAL SORUMLULUK
Amacımız; müşterileri, çalışanları, çevre ve toplum için çalışmalarını en etkin ve verimli şekilde sürdürmek, sürekli iyileştirme faaliyetlerini gerçekleştirmektir.
KARİYER
Sarıosmanoğlu İnşaat, tüm işlerindeki başarısını sadece sahip olduğu insan potansiyeli ile sağlayabileceğinin ve bu potansiyeli daha da güçlendirdikçe geleceğini sağlam temellere oturtabileceğinin farkındadır.
DEĞERLERİMİZ
Sarıosmanoğlu İnşaat olarak Dünya'nın farklı coğrafyalarına yayılmış yüz milyonlarca insanın hayatına dokunuyor, daha yaşanabilir bir Dünya hedefiyle toplum için değer yaratmaya odaklanıyoruz.

Tamamlanan Projeler